Turbosmart Gen4 / IWG WG38/40/45/50L 7PSI MIDDLE SPRING - BROWN/PURPLE
Product Overview
Spring - Suit Turbosmart Ultra-Gate38 (38mm), Comp-Gate40 (40mm), Hyper-Gate45 (45mm) External Wastegates, and Internal Wastegate Actuators (IWG-75).