Turbosmart Gen4 / IWG WG38/40/45/50L 5PSI INNER SPRING - BROWN/GREY
Turbosmart
(No reviews yet) Write a Review
KR541.73
Product Overview
Spring - Suit Turbosmart Ultra-Gate38 (38mm), Comp-Gate40 (40mm), Hyper-Gate45 (45mm) External Wastegates, and Internal Wastegate Actuators (IWG-75).